Antalyada web tasarım firması mı arıyorsunuz?

Antalyada web tasarım firması mı arıyorsunuz?

Bu içeriğe ulaştıysanız: Satmayı düşündüğünüz ürün, fikir yada bir hizmetiniz var diyebiliriz! Muhtemelen işinizi daha iyi bir şekilde son kullanıcıya sunmak ve üretiminizi satışa dönüştürmek istiyorsunuz.

Faydalı bir kaç bilgi verelim:

Bir ürün, hizmet yada iş fikrini üretmek kadar, sunmak ve pazarlamakta önemlidir. Henüz elinizdeki şeyin bir ürünmü, hizmetmi yoksa bir iş fikrimi olduğunu bilmiyoruz ama aşağıda "üretilen değer" diye adlandıracağımız her şey bu üçünden sizdeki olana denk gelecektir.

Üretilen değeri son kullanıcıya sunarken, dikkat etmeniz gereken en önemli husus, kesinlikle; son kullanıcının ihtiyaç duyabileceği tüm eksiklerin giderilmiş ve hatasız bir şekilde kullanıma hazır olmasıdır. İçinize sinmemiş, henüz ileride hallederim dediğiniz bir eksikliği varsa zaman kaybetmeden o eksikliği gideriniz, emin olun şu anda dünyada sizinle eynı şeyi düşünmüş, üretmiş ve pazara sunmaya başlamış birilerinin olması yüksek bir ihtimaldir.

Sunum:

Üretilen değeri sunduğunuzda, muhatabınızın daha sonra hatırlaması ve zihninde resmetmesi için iyi düşünülmüş bir logoya ihtiyacınız var. Logo ve kurumsal paketleme hazırsa şimdi size ihtiyaç duyduğunuz web sitenizi nasıl daha sağlıklı yollarla yaptırabilirsiniz ona bakalım!

Web Site:

Öncelikle ihtiyacınız olan yazılım tam olarak nedir ona bakalım. Amacınız sadece üretilen değeri sunmak ve müşteri kitlesinden telefon veya eposta almaksa, işiniiz iyi tasarlanmış bir kurumsal web site görecektir.

Üretilen değeri, doğru bir şekilde tanıtımını yaparak online olarak satmak istiyorum derseniz bir eticaret sitesine ihtiyacınız var.

Üretilen değer çok geniş bir kitleye hitap ediyor ve projem gittikçe büyüyecek, zamanla mobil platformlarda da son kullanıcıya ulaşmak istiyorum derseniz, hazır sistemler yerine, özel proje yaptırmanız gerekecektir.

Biz Kass Ajans Ailesi olarak, 2008 senesinden itibaren Tasarım ve kodlama hizmeti vermekteyiz. Kurumsal web site, Eticaret Sitesi, Mobil Uygulama (Android ve Ios), Game Tasarım & Yazılım, Tanıtım Filmi ve Reklam Danışmanlık hizmetlerimizden herhangi biri veya birden fazlası için bizimlede iletişime geçebilirsiniz.

Soru sormak, bilgi almak için iletişim sayfamıza bekleriz, sağlıcakla kalın, hep mutlu olun.

 

 

 

 

İçeriği Paylaş